Вас звільнено, або Як…

Як повідомляють ред…

УІНП звернувся до голови…

Нещодавно керівницт…

Будинок, де жив Сковорода.…

Як раніше було пов…

У Харкові наукову медичну…

Гучний скандал наби…

Через обман до нагороди,…

У Харківському райо…

«
»

У різдвяному посланні Папа римський закликав людство до примирення


Папа римський Франциск

У щорічному зверненні з нагоди Різдва Христового Папа римський Франциск закликав до примирення серед людей. Його слова слухали тисячі прочан, які зібралися на площі перед Собором святого Петра у Ватикані.

Виступаючи з головного балкона собору, дивлячись на тисячі людей, папа звернувся з традиційним посланням «місту і світу».

Його звернення мало глобальні масштаби в час зростання «Ісламської держави», хвилі мігрантів з Близького Сходу, міжконфесійного конфлікту в Африці, терористичних атак у Західній Європі та в Сполучених Штатах і гуманітарних проблем у багатих країнах, коли біженці з охоплених насильницькими конфліктами і економічно відсталих країн шукають безпечнішого і стабільнішого місця для проживання.

Римський архієрей закликав до відновлення миру в охолплених конфліктами місцях, таких як Ізраїль і Палестиські території, щоб люди могли жити в мирі один з одним.

Він сказав, що молиться, щоб Організація Об’єднаних Націй мала успіх у припиненні конфлікту в Сирії і допомагала його жертвам. Папа римський також закликав міжнародну громаду докласти зусиль для припинення злодіянь у Лівії, Іраку, Ємені та в африканських країнах на південь від Сахари.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *