Український лікар отримав канадську візу за правду про зарплату

Рівненський дитячий лікар-анестезіолог Павло Сільковський отримав канадську візу без “липової” довідки про доходи. У листі в посольство написав, що частину заробітків отримує “на руки”. Про це пише Gazeta.ua.

Павло Сільковський вирушив лікувати мешканців острова Гаїті на місяць. На зворотній дорозі планував провідати друга в Канаді. Подав документи на отримання канадської візи. Надіслав довідку про зарплату за останні півроку. Сума свідчила про фінансову неспроможність медика. Знайомі порадили купити фальшиву довідку з банку. Та лікар написав у посольство листа.

“Шановний офіцер, я не маю рахунку в банку, окрім зарплатного. Доказати нічого не можу. Можу лише сказати, що додатково до зарплати консультую хворих на дому, деякі пацієнти в лікарні дають мені чайові, інколи читаю лекції студентам, лікарям, батькам пацієнтів. За це отримую готівку. Я не проти, щоб мені платили все через банк, як у Канаді чи США, і щоб сплачувати податки. Після проведення реформ, надіюся, так і буде. А поки що ситуація в моїй країні і у мене така”, – вказав Сільковський.

Наступного дня його попросили вислати паспорт. За декілька днів документ повернули з багаторазовою канадською візою терміном на чотири роки.

“Доктор Сільковський правий: ми розуміємо українські реалії і цінуємо правдомовність наших клієнтів”, – прокоментував ситуацію у своєму Twitter посол Канади Роман Ващук.

Нагадаємо, Канада почала видавати українцям багаторазові десятирічні візи.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *