Заповіт Валерія Бондаря. До…

Коли творча людина …

Будинок, де жив Сковорода.…

Як раніше було пов…

У Харкові наукову медичну…

Гучний скандал наби…

Через обман до нагороди,…

У Харківському райо…

Заява Фонду імені Гната…

Президентові Україн…

Табір “Слобідська Січ-2017-літо”

Серед таборових виш…

«
»

Вірні парафії Пресвятої Тройці привітали полтавських римо-католиків з Різдвом Христовим

У четвер, 24 грудня, у Полтаві у римсько-католицькій парафії Воздвиження Чесного Хреста відбулася святкова Різдвяна Меса, у якій взяли участь отець Максим Кролевський та вірні парафії Пресвятої Тройці.

У своїй проповіді отець Лукаш Майдан наголосив на важливості усвідомити суть та сенс нашого земного життя у контексті християнського покликання. “Особливо у цей рік Божого милосердя, — зауважив священик, — маємо, справді, призадуматися над нашим життям, над життям наших ближніх, над життям, яке у всій своїй повноті маємо співставитися з Божою любов*ю та милосердям”.

Священик також розповів про важливість Святих Тайн Сповіді та Євхаристії, які кожен християнин повинен поставити в основу свого духовного та фізичного життя, які повинні бути зреалізовані у конкретний спосіб, особливо у контексті Року Божого Милосердя.

Після Святої Меси, отець Максим Кролевський разом з вірними парафії Пресвятої Тройці привітав парафіян зі святом Різдва Господа Нашого Ісуса Христа. “Нехай Всемогутній Господь Бог, — зауважив священик, — у ці різдвяні дні, допоможе нам ще раз збагнути та відчути безмежну Божу любов та Його милосердя до нас, нашої Церкви та нашого українського народу”. А згодом, усі вірні мали можливість поспілкуватися у родинній, домашній атмосфері.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *