На КПВВ «Зайцеве» військовий порізав цивільному шини, бо машина «заважала»

На офіційний запит спостерігачів щодо інциденту прикордонники зазначили, що автомобіль заважав руху, створював небезпеку і громадяни “неодноразово висловлювали своє бажання” порізати йому шини

Спостерігачі проекту «Прифронтова інспекція» зафіксували на КПВВ «Зайцеве» факт конфлікту між військовим та громадянином України. Військовослужбовець без розпізнавальних знаків на автомобілі Ford білого кольору, що перебуває в користуванні Державної прикордонної служби України, ножем порізав шини на автомобілі Chevrolet Lacetti в той час, коли власник відійшов від автомобіля, припаркувавши його на узбіччі. Про це повідомляє у соцмережі громадська організація «Фундація.101», спостерігачі якої постійно знаходяться на КПВВ. 

Коли власник автівки повернувся та побачив пошкожені шини, він викликав представників Міністерства внутрішніх справ України. Проте, на час прибуття правоохоронців, зазначений військовослужбовець погрозами змусив громадянина відмовитись від претензій, що останній і зробив у своїх письмових поясненнях.

Щодо цього факту громадська організація звернулась зі скаргою до Держприкордонної служби з проханням розібратись в ситуації, проте останні не знайшли порушень в таких діях своїх співробітників. Навіть зазначили, що автомобіль постраждалого заважав руху, створював небезпеку на дорозі і громадяни «неодноразово висловлювали своє бажання» порізати йому шини. 

Запит ГО «Фундація. 101»


Запит ГО «Фундація. 101»

Відповідь від прикордонників


Відповідь від прикордонників

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *