Заходи до 40 днів…

Незабаром буде 40 д…

Григорій Савич кличе на…

Третього грудня — д…

Запрошуємо взяти участь у…

Дізнайтесь, як пров…

Коли будете мене ховати…

Дев'ять днів минуло…

Вдруге відбулася піша проща…

Організаторами прощ…

Концерт, виступи та екскурсії…

За ініціативи Харкі…

«
»

У Костянтинівці 300 родин отримали гуманітарну допомогу від UNICEF

По допомогу від UNICEF до Костянтинівського центру переселенців звернулися сотні переселенців і місцевих малозабезпечених городян

Людмила переїхала з Донецька з двома дітьми, жінка каже, що сьогодні не має роботи, більшу частину грошей вона витрачає на  оренду житла, багато на що не вистачає, тож гігієнічним наборам, що тут видають, зраділа.

«Продуктовые наборы еще есть, что нам выдавали, нам этого хватает. А химия — порошки, шампуни, пасты – очень нужно, конечно», — розповіла Людмила.

Видача гуманітарки


Видача гуманітаркиАвторські права: «Громадське радіо»

Переселенка з Горлівки Тетяна прийшла до центру з маленькою донечкою на руках. Купити памперси  дитині сьогодні дорого, тож ця допомога доречна, — ділиться Тетяна:

«Лекарства очень дорогие, на это уходит большая сумма денег, и квартплата. А такая вещь как памперсы — это роскошь, тяжело купить».

Загалом до наборів, що видавали у центрі, входять засоби гігієни для дорослих та малюків — шампунь, зубна паста, щітка, рушники, пральний порошок, дитячі памперси, — говорить волонтер центру Наталія Гарбуз:

«В наборах есть все необходимое: и шампунь, и мыло, и средства гигиены. В больших наборах находится даже посуда, т.е. тазы, ведра, хорошие полотенца. Памперсов мы получили 120 наборов — это четверки и пятерки, двойки — 220 наборов. Семейных наборов — 38. Становится вопрос: как это все поделить между 4000 переселенцев».

Під час реєстрації та видачі намагалися приділити увагу тим, хто ще жодного разу не отримував допомогу. Таких родин багато. Також запросили місцеве населення – малозабезпечені категорії. Зазвичай їм не видають тут допомогу, але цього разу благодійники з ООН погодилися охопити і цю категорію, — каже волонтер Ірина:

Сьогодні у центрі переселенців формують свою базу даних, де записують хто і скільки отримував різної гуманітарної допомоги. Аби наступного разу приділити увагу тим, хто жодного разу не звертався по неї. Але це вже буде у 2016 році.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *