Українські художники допомагають зібрати гроші для ВІЛ-позитивних дітей

Молоді українські митці створили арт-принти для футболок бренду Fashion AID, гроші від продажу яких перерахують на допомогу ВІЛ-позитивним дітям, передає Культпростір.

Фрагмент фото Антона Кулаковського

Ініціативу Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» підтримали претенденти на Премію PinchukArtCentre 2015 року: Kinder Album, Данил Галкін, Євгенія Бєлорусець, Катерина Єрмолаєва, Дар’я Кольцова, Роман Михайлов, Микола Карабіновіч і Сергій Якименко.

Партнер проекту журнал ELLE запросив відомих українських дизайнерів створити образи, що поєднують футболки з одягом з їхніх колекцій і стати моделями у фото сесії. Відгукнулися на запрошення дизайнери Світлана Бевза, Олена Буреніна, Жан Гріцфельд, Наталя Каменська, Саша Каневський, Артем Климчук, Анна Октябрь та інші.

Fashion AID – перший в Україні соціальний бренд і благодійний інтернет-магазин, завдяки якому кожен може зробити свій внесок у допомогу ВІЛ-позитивним дітям. Раніше колекції з авторськими принтами для проекту створювали українські дизайнери та художники: Світлана Бевза, Ксю Марченко, Ілля Чічкан, Маша Шубіна, а також відомі ведучі «Нового каналу»: Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, Олександр Педан та інші.

Як повідомляв сайт VIDIA раніше, на показі української дизайнерки у США зібрали $7 500 для дітей-сиріт.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *