ФБР зламає iPhone ще двох підозрюваних у вбивствах

Спеціалісти ФБР погодилися допомогти прокуратурі американського штату Арканзас “зламати” смартфони iPhone двох обвинувачених у справі про вбивство сімейної пари.

Раніше стало відомо, що ФБР змогло подолати систему захисту iPhone, який належав Саїду Фаруку – учаснику нападу на мирних громадян в каліфорнійському місті Сан-Бернадіно.

Справа в Арканзасі

За словами представника прокуратури Арканзасу, позитивну відповідь на їхній запит щодо “зламу” iPhone у ФБР надали вже на наступний день після того, як прокурори звернулися до бюро.

Для того, щоб фахівці ФБР встигли подолати системи захисту смартфонів, суд перенесли на кілька місяців.

Інформація з iPhone двох підлітків потрібна прокуратурі для розслідування справи про вбивство сімейної пари.

Обидва обвинувачених заперечують провину. У прокуратурі заявили, що інформація з їхніх смартфонів допоможе знайти додаткові докази.

Вдалий “злам”

Прокуратура вирішила звернутися за допомогою до ФБР після того, як бюро змогло

самостійно “зламати” iPhone, що належав учаснику

масового вбивства в каліфорнійському місті Сан-Бернадіно.

Спочатку ФБР намагалося через суд зобов’язати розробника смартфонів Apple допомогти їм у розблокуванні.

Компанія Apple відмовилася виконувати рішення суду й оскаржила його у вищій інстанції. Розробники заявили, що вважають подібні дії порушенням прав клієнтів. Багато IT-компанії підтримали таку позицію.

Пізніше ФБР невідомим способом зуміло впоратися без допомоги розробників і відкликало позов.

Поки не уточнюється, чи буде ФБР “зламувати” смартфони підлітків з Арканзасу тим самим способом, адже відомо, що вони використовували більш сучасні версії смартфонів з новою версією операційної системи.

What’s wrong with the BBC? This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *