ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

«
»

В Слов’янську відкрили пам’ятну дошку на честь капітана ЗСУ Ігоря Грішина.

Український інститут національної пам'яті запустив програму, яка має на меті встановити близько 20-ти пам’ятних знаків на честь загиблих учасників України в в боях з російським окупантом

Про це в студії «Громадського радіо» розповів історик, співробітник Українського Інституту Національної Пам’яті Павло Подобєд. 

21 травня Павло Подобєд здійснив поїздку до Слов’янська в рамках роботи УІНП, яка була приурочена до Дня Героя і, зокрема, присвячена відкриттю першого пам’ятного знаку на будівлі Словянської ЗОШ № 13, де навчався бортовий технік, капітан ЗСУ Ігор Грішин. 

Павло Подобєд зауважив, що відкриття цієї меморіальної дошки стало ще одним приводом для того, щоб налагодити комунікацію з мешканцями Слов’янська. Адже по відкриттю відбулась лекція-бесіда з педагогами і учнями на тематику уродженців Слов’янська в боротьбі за незалежність України.

«Це такий історичний місток від подій сьогодення до подій столітньої давнини — розповіді про слов’янців, які воювали в лавах армії УНР», — говорить історик.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *