Завершилися зйомки першого українського фентезі про супергероїв

Завершилися зйомки першого українського фентезі про супергероїв «Сторожова застава». Про це повідомляє VIDIA із посиланням на Film.ua.

«Сторожова застава» — перший український фільм-фентезі з сучасними візуальними ефектами для широкої аудиторії, знятий за мотивами однойменної книги українського письменника Володимира Рутківського.

«Це історія про те, як звичайний школяр Віктор через загадковий портал часу потрапляє у загадкове минуле, де знайомиться з билинними богатирями Олешком, Іллею, Добринею і разом із ними встає на захист Сторожової застави від половців. Вітько опиняється в самому епіцентрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість», — йдеться в описі до фільму.

Прем’єра «Сторожової вежі» запланована на 22 грудня.

Локаціями для зйомок фільму стали українські Карпати та Скелі Довбуша, Коростишівський кар’єр, Тетерівський кіш, таємничі озера та болота, натурний майданчик кіностудії FILM.UA, де спеціально були збудовані масштабні декорації самої Сторожової застави.

«Коли я вперше потрапив до табору половців, то якби не знав, що це декорація, подумав би, що це реальне поселення, де не один рік живуть люди. Настільки переконливо була передана атмосфера справжнього аулу», – поділився враженнями виконавець ролі Шамана Ерболат Тогузаков.

Спеціально для зйомок художник по костюмам Антоніна Белінська та її команда розробили понад півтори сотні ексклюзивних костюмів, які згодом були виготовлені вручну. Важко уявити, але лати Добрині складаються з півтисячі пластин, а важить костюм богатиря понад 30 кілограмів.

Нагадаємо, у мережі з’явився трейлер першого українського 3D-мультфільму «Микита Кожум’яка», який оповідає історію відомого в Україні героя.

Джерело