Командири ЗС РФ, приординовані до ТО «ЛНР/ДНР», бояться замахів

Публікуємо інформацію і характеристики на російського офіцера. Інформацію ми отримали з власних джерел з оточення бандформувань терористичної організації «ЛНР». Інформація потребує додаткових фото- та відеодокументів, які поки не вдалося добути інсайдерам, але матеріали, викладені в публікації, становлять оперативний інтерес для подальшого вивчення. Просимо наших читачів: якщо ви маєте додаткову інформацію про підполковника Орлова — надсилайте нам через форму зворотного зв’язку.

За час війни на сході України встановлено масу фактів кримінальних злочинів з участю російських військовослужбовців на окупованій частині Донбасу. Часто ці факти замовчуються через позицію російської влади, висловлену в одному мемі — «їхтамнемає». Але й за тими крихтами інформації, що просочується від інсайдерів з окупованих територій, можна скласти досить докладні пазли даних.

Так, у кінці липня 2016 року військова прокуратура Ростовського гарнізону РФ порушила чергову кримінальну справу за статтями КК РФ (335 «Порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями при відсутності між ними стосунків підлеглості», 336 «Образа військовослужбовця», 112 «Умисне заподіяння шкоди середнього ступеню важкості здоров’ю») щодо одного з «приординованих» на український Донбас російських офіцерів, що перебуває на командній посаді. Справу порушили щодо громадянина РФ Орлова Євгена Володимировича, 1985 р. н., кадрового офіцера Збройних сил РФ у званні підполковника. Йому інкримінують жорстоке побиття (із завданням численних травм) одного зі своїх підлеглих, який після побиття звернувся до військової прокуратури. Ймовірно, у результаті розслідування підполковник Орлов відбувся тільки покаранням у вигляді «неповної службової відповідності» чи «суворої догани» та викликом на засідання «атестаційної комісії».

Довідка:

За даними агента, відомо, що у кінці 2015 року Орлов Є. В. (позивний «Орел») прибув на територію, контрольовану ТО «ЛНР» з метою очолити окремий розвідувальний батальйон (в/ч Л55055, м. Луганськ) «2 АК НМ ЛНР».

Нагадуємо, що у перші дні полону спецпризначенців ГРУ РФ капітана Єрофєєва та сержанта Александрова бойовики ТО «ЛНР» намагалися представити фото фіктивних посвідчень затриманих російських розвідників, відповідно до тих посвідчень вони нібито були «співробітниками народної міліції ЛНР» (в/ч Л55055, м. Луганськ).
Тоді експерти зразу ж викрили, що документи фальшиві, пояснили грубі помилки у заповненні документації та наказів.

Під час додаткового збору інформації встановлено, що підполковник Орлов випускник Новосибірського вищого військово-командного училища, у якому проходив підготовку за спеціальністю «Застосування підрозділів військової розвідки». Одружений, має дитину.
Батько Орлова генерал російської армії. Основною причиною приїзду Орлова-молодшого на контрольовану ТО «ЛНР» територію було бажання в майбутньому вступити до Військової академії Генштабу ЗС РФ. Відповідно до вимог до офіцерського складу армії РФ, всі, хто бажає рухатися далі по службових сходинках, зокрема, щоб вступити до академії, мають пройти «гарячі точки», а територія, підконтрольна бойовикам «ЛНР» і «ДНР» під кураторством Москви якраз і є «гарячою точкою». Тож підполковник Орлов, щоб мати можливість в майбутньому вирости до генерала, вписався до спільноти борців «російського світу».
Інсайдери також дають психологічний портрет Орлова-молодшого:

«Характер у підполковника Орлова дуже злопам’ятний, боягузливий та мстивий, під час служби завжди намагається уникати участі в операціях з підвищеною небезпекою. Підлеглі та товариші по службі його не поважають. Багато його підлеглих змушені були звільнитися або намагалися перевестися до інших підрозділів».

Спостерігачі зауважили, що останнім часом у підполковника Орлова трапляються панічні атаки, пов’язані з історією загибелі його хорошого друга, нині покійного полковника Олександра Бушуєва (позивний «Заря»). Він також був кадровим російським офіцером, приординованим для командування 7 бригадою т. зв. «АК НМ ЛНР». 3 липня 2016 р. його підірвали у службовій машині. Ця подія дуже змінила характер поведінки Орлова, він впав у відчай і депресію, пішов у глибокий запій. Інсайдери зауважують, що поведінка підполковника стала непередбачуваною. Орлов почав бити та знущатися над підлеглими. У результаті тільки один з підлеглих набрався сміливості й подав заяву у військову прокуратуру. Заява, мабуть, не вирішить проблеми знущання над іншими військовослужбовцями. Але через те, що «їхтамнемає» перебувають на контрольованій ТО «ЛНР/ДНР» території нелегально, то й черговий підрив автомобіля з підполковником ЗС РФ на території окупованого Донбасу з Москви також мало хто помітить.

Нагадаємо, що 6 серпня було скоєно замах на маріонеткового керівника так званої «луганської народної республіки» Ігоря Плотницького – підірвали його автомобіль. Підриви машин лідерів і командирів бойовиків на території, яку контролює ТО «ЛНР», є стандартною практикою внутрішніх чисток, пов’язаних з переділом сфер впливу на Донбасі між структурами ФСБ та ГРУ Росії. Кожна зі структур має власні економічні інтереси щодо контролю фінансових потоків шляхом розставляння своїх людей на ключові посади або «усунення» з посади представників «конкуруючої структури».

Інформацію зібрали та передали інсайдери спеціально для публікації на сайті міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm.

(CC BY 4.0) Інформація підготовлена спеціально для сайту InformNapalm.org, при повному або частковому використанні матеріалу активне посилання на статтю на сайті обов’язкове.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *