Відновлений міст у Сіверську розпочав свою роботу

27 грудня відбулось відкриття моста  через річку Суха Плотва біля Сіверська, який було зруйновано внаслідок бойових дій у 2014 році. Відновлення моста пройшло у рамках відбудови дорожньо-транспортної інфраструктури Донецької області.

Після реконструкції пошкоджений міст став довшим на чотири метри та досяг 40 метрів у довжину. Міст отримав нові тротуари та огородження. Під час ремонтних робіт були встановлені нові опори, замінена частина плити та відновлено асфальтобетонне покриття загальною протяжністю 200 метрів.

«У наступному році у нас величезна програма. Ми маємо відремонтувати 47 мостів: 30 – за кошти загальнодержавного бюджету і 17 муніципальних – за кошти обласного та міських бюджетів. Дуже важливо залучити підрядників, які б працювали чесно та якісно, як на цьому мосту. Чесні будуть отримувати нові підряди, а ті ж, хто зриває терміни виконання робіт, скоріш за все відповідатимуть за всією суворістю закону», – зазначив під час відкриття споруди голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

Він також додав, що на сьогодні є 7 підірваних мостів, відновлення яких на жаль неможливе у зв’язку з тим, що вони знаходяться на лінії розмежування.

Вартість ремонтних робіт на мосту біля Сіверська склала 13,7 млн гривень. Міст відповідає новітнім стандартам та зможе витримувати навантаження до 100 тонн.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *