Безробіття і війна як робота: російський машиніст за борги пішов воювати на Донбас

Є в російському сегменті інтернету така національна забава — «писати листи Царю-Батюшці президенту Російської Федерації». На нашу думку, це справа доволі сумнівна щодо ефективності, але кількість різних сайтів, які надають росіянам можливість написати лист у нікуди і вилити свої життєві проблеми «особисто Президенту» росте як гриби після дощу. А народ ніяк не вгамується, усе пише й пише, виливаючи свої благання про допомогу в кілобайтах. Ну хай би тільки пенсіонери писали про бюрократичну тяганину, недбальство держслужбовців та комунальних служб. Але пишуть відкриті листи не тільки пенсіонери, а й безробітна молодь. І даремно обмовляють владу ліберали, адже допоміг президент, створив все-таки «робочі місця» — на Донбасі й у Сирії. І ті, хто не піддався зеленому змію «Бояришнику», і прагне повернути всі борги не тільки Батьківщині, але й позичальникам, шукають варіанти та можливості заробити якщо не у своїй країні, то в сусідній, або східній, і не простим сантехніком чи хатньою робітницею, а царським опричником армії гібридної.

А наштовхнули нас на ці роздуми глибокі, соціально-політичні, два відкритих листи особисто царю російському від громадянина РФ Івачова через сайт «Відкриті листи Путіну В. В.» (першийдругий), а також ще одне письмечко Андрію Малахову на шоу «Хай говорять» (рос. -«Пусть Говорят») на російському «Першому каналі».

У листах своїх Івачов Анатолій побивається через борги неосяжні, як Батьківщина. Та щоб зрозуміти всю глибину його нужди, зупинімося на цитатах, додаючи до написаного його ж фотографії.

Шановний Володимир Володимирович (Путін), прошу вас допомогти. Я, Івачов Анатолій Андрійович, працював помічником машиніста електровоза на залізниці.

Узяв позику 850 тисяч рублів. Платив як належить. Потім мене скоротили. Пішов по контракту в Чечню.

Дякуючи OSINT-у чарівному знайшли ми фото, на якому Івачов А. А. зафіксований в адміністративному центрі Шалінського району Чечні — місті Шалі, на фоні мерії Шалінського міського поселення й архітектурної композиції «Родова вежа вайнахів».


А ось і фото Анатолія Івачова вже на КПП на території в/ч № 65384, м. Шалі, де базується 17-а окрема мотострілецька бригада (17-а ОМСБ). І далі читаємо лист про його доленьку.


«На життя не вистачало мені у мене сім’я і позика. Пішов добровольцем на Донбас. Пробув там рік«.
(з листа Путіну ясно, що у 2014 році він поїхав на Донбас «добровольцем»).
«Поки там був у мене накопичилась заборгованість у банку» (з листа Андрію Малахову, шоу «Хай Говорять» на «Першому каналі»).

А от і фото, на якому Івачова А. А. бачимо в компанії інших царських опричників, які позначають себе білими повязками в період боїв за Іловайськ та Дебальцеве.

«Повернувся з Донбасу в грудні 2015.

Приїхав додому – у банку заборгованість».

І тут ми також знаходимо підтвердження його слів. Взимку 2016 року громадянин РФ Івачов Анатолій Андрійович звернувся в Арбітражний суд Забайкальського краю із заявою про визнання його банкрутом. Мабуть, мало платять на Донбасі, не вистачає, щоб сплатити борги, хоч і робота брудніша, ніж у сантехніка в Європі, і небезпечніша, ніж на шахті, хоч і там уже не платять давно, і в Ростові касками не постукаєш об поребрик бетонний.

 

Та пише російський громадянин, не вгамується. Виливає в публічний доступ свою ситуацію, заодно розкриваючи хунті українській та держдепу закордонному свої персональні дані та адресу, де мешкає. 

Я, Івачов Анатолій Андрійович, мешкаю:  Забайкальський край м. Чита Чернишевський район, ст. Аксеново-Зимовське, вул. Калініна, буд. 28, тел. +79141397956, моя пошта ivachev88@inbox.ru.

 

Ну а дані вище вказані підтверджуються і військовим білетом угруповання «ДНР» терористичного.Інші фото з «українського відрядження»:Знак тактичний  «11 у ромбі» до терористичного батальйону «Восток» приписаний, а базується він у Макіївці.


Замість висновків глибоких про життя колишнього машиніста, що за борги пішов повсюди «російський світ» боронити, процитуємо його новий заклик допомогти. Допоможіть йому поїхати в місця не такі далекі, щоб не гнити йому в пісках сирійських і не тероризувати дітей Алеппо, або ж налийте йому «Бояришника»:

Живу я в Забайкальському краї, у  м. Чита з роботою погано, скрізь скорочення.  Роботи немає, допоможіть, будь ласка. Або допоможіть поїхати добровольцем у Сиріюхоч там зароблю й розрахуюсь із боргами. Наперед вдячний.

Матеріал підготував Відаль Сорокін

Інформація підготовлена спеціально для сайту InformNapalm.org. При повному або частковому використанні матеріалу активне посилання на автора і статтю на сайті обов’язкове.
(Creative Commons — Attribution 4.0 International — CC BY 4.0 )

Хочете оперативно отримувати сповіщення про нові розслідування InformNapalm? — підписуйтеся на сторінки нашої спільноти у соцмережах Фейсбук та Твіттер.

Закликаємо читачів активно ділитися нашими публікаціями в соціальних мережах. Винесення матеріалів розслідувань в публічну площину здатне переломити хід інформаційного та бойового протистояння.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *