У всіх храмах Перемисько-Варшавської архиєпархії молитимуться Молитву родини в Навечір’я Різдва

1 січня 2017 року в Неділю Святих Отців, неділю перед Різдвом Христовим у всіх храмах Перемисько-Варшавської архиєпархії душпастирі освятять просфори, які вірні забируть до своїх домів, щоб ними ділитися в часі Святої Вечері.

В 2014 році в Перемишлі відбувся архиєпархіяльний собор, на якому делегати вказували, що потрібно вчити вірних конкертних форм молитви. В частині присвяченій Божому Слову і катехізації в ділянці сім’я, вказано „Пригадувати про повагау молитви в родині, вчити конкретних форм молитви (помоліться перед обідом в такий спосіб…, моліться разом перед Святвечором, моліться разом молитву Святого Єфрема у Великому Пості).”

Втіляючи в життя постанови собору, як також стратегію УГКЦ 2020 „Жива парафія місце зустрічі з живим Христом” Перемисько-Варшавська архиєпархія виготовила взірець Молитви родини перед Святою Вечерею в Навечір’я Різдва Господа Нашого Ісусуа Христа. Спільна молитва починається колядою «Бог предвічний», далі молитви, фрагмент Євангелія від Луки про Різдво Ісуса Христа і тропар свята.

Дуже важливим є замітки про постави учасників молитви: «Всі стоять…, Голова родини читає…, всі разом співають…, Голова родини бере в руки благословенну просфору…. Ці точки дозволять учасникам спільної трапези достойно і гідно, у відповідні повазі до події, почати Святий Вечір. Також через читання Божого Слова уприсутнити подію Різдва Божої Дитина – Ісуса в наших домах».

Картки з молитвою родини будуть роздавані в церквах при посвяченні просфор.

о. Павло Поточний
Єпархіяльний координатор
„Жива парафія місце
зустрічі з живим Христом”

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *