Легкоатлетка Донеччини Аліна Логвиненко в складі естафетної команди 4×400 м – краща в Україні в 2016 році

29 грудня завершилося голосування по визначенню найкращих легкоатлетів і тренерів країни за підсумками 2016 року, яке проводила Федерація легкої атлетики України.

Серед претендентів на звання кращих були і представниці Донецької області: заслужені майстри спорту Аліна Логвиненко та Марія Рємєнь.

У номінації «Найкраща команда 2016 року» перемогу здобули Аліна Логвиненко разом з Ольгою Земляк, Юлією Олішевською, Ольгою Бібік та Тетяною Мельник. Дівчата в естафеті 4х400 метрів стали п’ятими на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро та шостими на чемпіонаті Європи в Амстердамі.

Претендентом у цій же номінації була жіноча естафетна збірна України 4х100 м у складі: нашої легкоатлетки Марії Рємєнь, а також Олесі Повх, Наталії Погребняк, Єлизавети Бризгіної, які показали 6-е місце на Олімпійських іграх, 4-е місце на чемпіонаті Європи, 8-й результат сезону у світі (42,36 сек.).

Нагадаємо, Федерація легкої атлетики України традиційно проводила опитування серед трьох груп: експертна група (Рада ФЛАУ), представники ЗМІ та вболівальники. Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися як третина усіх голосів.

Управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *