В рамках розслідування розкрадання коштів «КСГ Банку» у розмірі 386 млн грн проведено 13 обшуків

У четвер, 29 грудня 2016 року, під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №6 Службою безпеки України спільно зі слідчими Печерського Управління поліції у рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом протиправного заволодіння грошовими коштами ПАТ «КСГ Банк» у сумі понад 386 млн грн, проведено одночасні обшуки по 13 адресах приміщень банку, за адресами посадових осіб банку та колишніх власників.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили чорнову бухгалтерію, штампи та печатки суб’єктів господарської діяльності що мають ознаки фіктивності, документи та носії з інформацією про роботу фіктивних підприємств, причетних до фінансових операцій з коштами банківської установи.

Як з’ясувалося, злочинна схема розкрадання коштів полягала в незаконному знятті готівки з рахунків банку із використанням підприємств з ознаками фіктивності, які здійснювали фінансові операції з перерахування грошових коштів на банківські рахунки клієнтів ПАТ «КСГ Банк». З цією метою зловмисниками було відкрито близько ста клієнтських рахунків, з яких в подальшому знято кошти трьома підставними особами за довіреностями.

Досудове розслідування за ч. 4 ст. 190 ККУ (шахрайство) триває.

За матеріалами прес-служби прокуратури міста Києва

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *