Президент України зустрівся з Президентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні
Президент Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні під час робочого візиту до Мальти.

Глава Української держави привітав співрозмовника з обранням на посаду Президента Європейського Парламенту.

Президент України висловив переконання у подальшій незмінній підтримці Європейським Парламентом під головуванням Антоніо Таяні подальшого зближення України з Європейським Союзом, продовження курсу реформ та відновлення територіальної цілісності у контексті триваючої російської агресії.

Глава держави висловив сподівання на позитивне голосування Європейським Парламентом рішення щодо запровадження Євросоюзом безвізового режиму для українських громадян на найближчій пленарній сесії 6 квітня 2017 року.

Петро Порошенко поінформував Президента Європарламенту про розвиток ситуації на Донбасі, зокрема про провокативні дії Росії, які підривають мирний процес та подальшу реалізацію Мінських домовленостей. Петро Порошенко наголосив на важливості збереження і посилення санкційного режиму щодо Росії до відновлення Україною територіальної цілісності, включаючи Крим.

Президент запросив Антоніо Таяні відвідати з візитом Україну.

ф

Робочий візит Президента до Республіки Мальта

29 березня 2017 року – 20:51
ф

Робочий візит Президента до Республіки Мальта

29 березня 2017 року – 20:51


Президент України Петро Порошенко виступив на Конгресі Європейської Народної Партії «Майбутнє Європи», 29 березня 2017 року

© Фото Михайла ПалінчакаДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *