Триває онлайн-реєстрація студентів на магістерську програму з екуменічних наук в УКУ

У новому 2017-2018 навчальному році Інститут екуменічних студій спільно з Філософсько-богословським факультетом Українського католицького університету пропонує студентам нову магістерську програму: «Екуменічні науки: християнство в діалозі зі світовими релігіями, суспільством і медіа». Це півторарічна духовно-формаційна програма, яка готує фахівців у сфері екуменізму. Випускники отримають диплом магістра богослов’я державного зразка

Для всіх охочих втупити на цю освітню програму триває онлайн-реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/fLQajqlw0XxkFH8L2. Кожен зареєстрований  студент отримає подарунок – книгу від Інституту екуменічних студій, яка знадобиться під час навчання.

Вступники можуть обрати одну з трьох спеціалізацій: «Міжрелігійний діалог», «Соціальне вчення Церкви» та «Релігійна комунікація». Студентами програми можуть стати бакалаври, спеціалісти або магістри таких спеціальностей: філософія, релігієзнавство, політологія, психологія, філологія, журналістика, соціологія, соціальна робота, історія та археологія.

Більшe про умови вступу та процес навчання дізнавайтесь тут: http://www.ecumenicalstudies.org.ua/navchalni-programy/magisterska-programa-ekumenichnykh-nauk

Довідка:. Екуменічні науки вивчають основні християнські традиції (католицьку, православну, протестантські), їхнє богословське вчення, духовність та історію. Вони досліджують причини поділів між християнами та шукають способів відновлення видимої церковної єдності.  Метою програми є підготовка фахівців для практичної та науково-дослідної роботи у сфері екуменічних наук, з поглибленими знаннями християнського віровчення та належними навичками у галузі міжконфесійного й міжрелігійного діалогу, релігійної комунікації та християнського суспільного вчення.

Повідомили в Інституті екуменічних студій УКУ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *