Бізнес-рай для селян. Малайзія…

Джурія має невеличк…

Плекати паростки таланту

Днями в Новограді-В…

Табір СЛОБІДСЬКА СІЧ 2017…

Серед українських п…

Толока біля пам’ятника УПА.…

Толока біля пам’ятн…

Якщо хочеш продавати вуличну…

Якщо хочеш продават…

Великдень в нічному Львові.…

Великодні нічні бог…

Вечірня з Главою УГКЦ…

Парафія св. Миколая…

«
»

У Вінниці відбулися святкування 100-річчя об’явлень Богородиці у Фатімі та поставлення мощей святого Івана Павла ІІ і святого Спиридона

13 травня 2017 року до парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Вінниці прибув із візитом Єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ Йосиф (Мілян).

Цей день був особливим, з великою радістю під Покровом Пресвятої Богородиці громада зустріла владику Йосифа, який перед іконою Фатімської Божої Матері посвятив всю парафію Непорочному Серцю Марії. Саме в цей ювілейний час Фатімських об’явлень (з 13 травня по 13 жовтня 2017 р.) ікона буде подорожувати до родин парафії, щоб їх об’єднувати в молитві, щоб просити про єдність нашої парафіяльної родини та всієї України.

Владика Йосиф (Мілян) очолив Архиєрейську Божественну Літургію та виставив для привселюдного почитання в храмі мощі святого Івана Павла ІІ і святого Спиридона.

Відтак група мирян, члени Третього чину Згромадження Воплоченого Слова та молодь (17 осіб) з глибоким трепетом та відданістю Ісусові Христові через Богородицю, зачитавши молитву посвяту, укладену святим Людовіком Гріньоном з Монтфорта, зробили обіцянку любити Богородицю і старатися жити як її вірні діти. Усі присутні заспівали  Молебень до Богородиці.

Повідомив о. Лука Шаламай, ВС

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *