Руслан Кравченко: Підозрюваний Віктор Янукович всі свої дії та сили направив на затягування судового процесу (ВІДЕО)

У четвер, 18 травня 2017 року, в Оболонському районному суді м. Києва відбулося судове засідання у справі про державну зраду екс-президента В. Януковича. У судовому засіданні оголошено перерву до 29 травня 2017 року.

Під час брифінгу прокурор Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Руслан Кравченко вкотре наголосив, що суспільство вимагає об’єктивного та справедливого процесу стосовно В. Януковича. «Все українське суспільство та вся Україна вимагає щоб сторона обвинувачення підтвердила всі свої заяви, підтвердила всі свої докази під час судового розслідування та довела вину у судовому засіданні, а суд вже повинен встановити чи винувата дана особа, чи ні», – зазначив Р. Кравченко.

Він додав, що у державного обвинувачення чітка позиція – В. Янукович повинен перебувати тільки в українському суді та відповідати за свої дії, за свої вчинки перед українським народом та українською державою і прокурор готовий довести його вину у суді.

Також Руслан Кравченко повідомив, що колишній президент В. Янукович замість того, щоб скористатися своїм правом і взяти участь у судовому процесі, за допомогою своїх адвокатів всі свої дії та сили направив на затягування цього судового процесу. «Щодо заяв адвокатів, що Ростовський обласний суд має можливість і чекає від Оболонського райсуду повісток, це все заяви, які направлені на маніпулювання думкою суспільства», – додав прокурор.

Нагадаємо, 14 березня 2017 року Генеральна прокуратура України передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо екс-президента України В. Януковича, який підозрюється у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України), пособництві в умисних діях, вчинених представниками влади та службовими особами Російської Федерації з метою зміни меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 КК України) та пособництві у веденні агресивної війни проти України (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 КК України).

4 травня 2017 року, в Оболонському районному суді м. Києва відбулося підготовче судове засідання у справі про державну зраду колишнього президента Віктора Януковича.

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *