Плекати паростки таланту

Днями в Новограді-В…

Табір СЛОБІДСЬКА СІЧ 2017…

Серед українських п…

Толока біля пам’ятника УПА.…

Толока біля пам’ятн…

Якщо хочеш продавати вуличну…

Якщо хочеш продават…

Великдень в нічному Львові.…

Великодні нічні бог…

Вечірня з Главою УГКЦ…

Парафія св. Миколая…

Візьми участь в щорічному…

Візьми участь в щор…

«
»

Першу опорну школу відкрили у Билбасівці

Сьогодні у селещі Балбасівка урочисто відкрили першу опорну школу. В  урочистостях взяли участь керівник Донецької облдержадміністрації  Павло Жебрівський та голова комітету Верховної ради України с питань бюджету Андрій Павелко.

«Сьогодні ми відкрили першу з 28 опорних шкіл, які мають відкрити свої двері  для навчання у Донецькій області. Цей проект став можливим завдяки турботі Андрія Павелка та зусиллям місцевих депутатів, які робили все для того, щоб фінансування з тимчасово окупованих територій працювало на Донеччину»-, зазначив Павло Жебрівський.

Очільник області підкреслив, що ключове завдання опорних шкіл складається з 3-х елементів – ремонт будівель, нове обладнання, підвищення кваліфікації вчителів. І ці три речі безумовно мають бути в кожній опорній школі, для того щоб школярі Донеччини були найкращими.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань бюджету зазначив, що у Комітету є принципова думка – діти, які будуть навчатися у опорних школах Донеччини мають стати найкращими. Окрім цього, він зазначив, що у Билбасівській школі планується зробити майданчик зі штучним покриттям.

Після відкриття учасники заходу оглянули відремонтовану школу ознайомились з сучасним обладнанням, яке необхідно для навчання школярів. Також усі вчителі билбасівської школи пройшли інноваційний курс навчання. Тепер школа обладнана проекторами, інтерактивними дошками, комп’ютерами та ноутбуками. Опорна школа прийматиме школярів з нового навчального року.Департамент інформаційної та внутрішньої

політики облдержадміністрації 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *