Колишній бойовик прийняв вірне рішення – скористався Програмою СБУСпівробітники Служби безпеки України залучили до участі у Програмі «На тебе чекають вдома» та повернули до нормального життя колишнього бойовика т.зв. «ДНР».
У квітні 2014 року мешканець Донеччини, за порадою свого знайомого, вступив до одного з незаконних збройних формувань. Він облаштовував та укріплював блокпости у Словʼянську, потім забезпечував на них пропускний режим. Коли українські війська почали звільняти місто, він, злякавшись кримінальної відповідальності, подався до Донецька. Перебуваючи в столиці Донбасу, чоловік не побачив нічого окрім наркоманії та алкоголізму серед т.зв. «ополченців». Програмою СБУ «На тебе чекають вдома» чоловік вирішив скористатись за порадою друзів. Після нетривалих вагань зважився звернутися до поліції та написав заяву про добровільний вихід зі складу незаконних збройних формувань т.зв. «ДНР».
Тепер він знаходиться вдома зі своєю родиною, влаштувався на роботу та очікує на передбачене законодавством звільнення від відповідальності.
У своєму відеозверненні чоловік закликав учасників НЗФ т.зв. «ДНР» скласти зброю та повертатися до мирного життя.
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *