Плекати паростки таланту

Днями в Новограді-В…

Табір СЛОБІДСЬКА СІЧ 2017…

Серед українських п…

Толока біля пам’ятника УПА.…

Толока біля пам’ятн…

Якщо хочеш продавати вуличну…

Якщо хочеш продават…

Великдень в нічному Львові.…

Великодні нічні бог…

Вечірня з Главою УГКЦ…

Парафія св. Миколая…

Візьми участь в щорічному…

Візьми участь в щор…

«
»

Охоронці кордону зустрілися із дітьми міста Києва

20 травня у лісопарковій зоні на території Жукового острову, що у Києві відбувся військово-патріотичний захід з молоддю міста. Він був організований благодійною організацією «Криївка вільних» спільно з  рядом волонтерських і громадських організацій за активної підтримки та участі представників Державної прикордонної служби України.

Під час заходу діти мали змогу на практиці вдосконалити свої знання з тактичної медицини, саперно-мінної справи, плетіння маскувальних сіток та так званих «кікімор». Також діти мали змогу поспілкуватися зі своїми захисниками – учасниками АТО із числа персоналу прикордонного відомства, сфотографуватися на згадку та звісно приміряти елементи форми одягу і екіпірування прикордонників.

У ході спілкування прикордонники ознайомили дітей з діяльністю Державної прикордонної служби. Крім того, юним патріотам продемонстрували сучасні патрульні автомобілі, зразки амуніції та технічних засобів охорони державного кордону, в тому числі ті, які використовуються військовослужбовцями в районі проведення АТО.

Юнаки та дівчата виявляли інтерес до служби та задавали багато питань охоронцями кордону.

Далі школярі змагалися у військово-спортивних іграх та займались з інструкторами на локаціях. По завершенню заходу кожна дитина отримала сертифікат про проходження вишколу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *