Схід і захід разом:…

Отець Юрій Боратине…

Тренінґ - День 2-Й:…

Відбувся чергов…

Тренінґ - День 1-Й:…

Відбувся чергов…

Слобідська січ 2018 –…

Запрошуємо хлопців …

«
»

У Краматорську відбулось засідання бюджетного Комітету Верховної Ради України

Сьогодні у Краматорську відбулось перше в історії України виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету під головуванням Андрія Павелко, на якому були присутні голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, перший заступник голови ОДА Євген Вілінський та заступник голови ОДА Віктор Ремський. Також  у засіданні комітету взяли участь народні депутати від Донецької області Максим Єфімов та Олег Недава.

Під час засідання було розглянуто три головні питання: щодо формування місцевих бюджетів, втілення інфраструктурних проектів та ремонту основних автомобільних доріг області. Керівництво ДонОДА повідомило про хід реалізації основних державних програм та відзвітували про виконання головних проектів.

Андрій Павелко зазначив, що сьогодні історична події – вперше відбулось виїзне засідання бюджетного комітету. Також він підкреслив,  що питання, які стосуються Донецької та Луганської областей в Парламенті та Комітеті стоять на першому місці.

«Кожний з представників нашого комітету – це частинка України. Хтось родом з Чернігівщині, хтось з Дніпра, хтось з Львівщини чи Донеччини. Все це ще раз підтверджує наскільки єдине наше прагнення підтримати Донеччину, підтримати всі ті програми, які виконуються під керівництвом Павла Жебрівського», – наголосив Андрій Павелко.

 «Наша спільна відповідальність за відновлення територіальної цілісності обласної державної адміністрації і нардепів – ефективне використання коштів державного бюджету і показати, що там де Україна там класно, модерно, там супер», – підкреслив очільник області.

Очільник області Павло Жебрівський подякував голові бюджетного комітету за постійну підтримку в парламенті та зазначив, що саме сьогодні депутати мали можливість побачити все на власні очі та зрозуміти, що гроші були використані не даремно.

Департамент інформаційної та внутрішньої

політики облдержадміністрації 

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *