Генінспекцією ГПУ до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього прокурора Львівської місцевої прокуратури

Генеральною інспекцією закінчено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно прокурора Львівської місцевої прокуратури №1 Львівської області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Встановлено, що прокурор Львівської місцевої прокуратури № 1 Львівської області вимагав від обвинуваченої у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) КК України неправомірну вигоду в сумі 12 тис грн за сприяння в призначенні обвинуваченій судом мінімальної міри покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 грн. Прокурор був затриманий відразу після одержання ним всієї суми неправомірної вигоди.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у значному розмірі для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду та в інтересах третіх осіб будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Довідково: санкція вказаної статті передбачає покарання до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *