(ВІДЕО) У Києві встановили пам’ятний знак «Героям-прикордонникам»

Сьогодні на території Окремої комендатури охорони і забезпечення та 10 мобільного прикордонного загону, що у Дарницькому районі столиці, відкрито пам’ятний знак «Героям-прикордонникам».

«Зелені кашкети» увічнили пам’ять своїх побратимів загиблих у зоні АТО гранітною стелою із меморіальною табличкою.

В урочистостях з нагоди відкриття пам’ятного знаку окрім першого заступника Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Василя Серватюка, взяли участь волонтер Юрій Кулачик – офіцер запасу, який проходив службу в 10 МПЗ під час мобілізації у зоні АТО, а також старшина Володимир Сова, який у липні 2014 року брав безпосередню участь в антитерористичній операції на Сході України.

Звертаючись до присутніх на урочистостях з нагоди відкриття меморіалу, Василь Серватюк сказав: «Пам’ятний знак, який ми відкриваємо зараз у всіх наших регіональних управліннях, прикордонних загонах, відділах прикордонної служби – це та невелика данина, яку ми можемо віддати загиблим. Честь і хвала їм, ми їх ніколи не забудемо».

Присутні на заході вшанували героїв-прикордонників покладанням квітів до пам’ятника, після чого перший заступник Голови Держприкордонслужби вручив відзнаки Президента України та відомчі заохочувальні відзнаки військовослужбовцям прикордонних підрозділів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *