Засідання обласної архітектурно-містобудівної ради

Під головуванням головного архітектора області Кузьменка Володимира 13 липня 2017 відбулося засідання обласної архітектурно-містобудівної ради, в якому прийняли участь заступники міських голів міст Миколаївка (Захаров С.В.) та Добропілля (Кормільцев О. В.), представник Долинської сільської ради.

Відбувся повторний розгляд генеральних планів сіл Долини та Краснопілля. Виконавцями містобудівній документації були внесені зміни з урахуванням пропозицій, наданих при попередньому розгляді, генеральні плани було рекомендовано до затвердження.

При розгляді детальних планів територій міста Миколаївки, серед яких була й територія міського парку та стадіону, представниками Слов’янської ТЕС була зазначена актуальність даного питання у створенні якісного життєвого середовища для мешканців міста. У відповідності до детальних планів передбачається реконструкція парку та стадіону, завдяки чому місто буде мати сучасне, комфортне місце відпочинку, яке відповідатиме сучасним потребам відвідувачів. Крім того планується збільшення житлового фонду міста будівництвом сучасних житлових будинків, необхідність в яких зумовлена очікуваним зростом чисельності населення міста через створення близько 600 нових робочих місць, завдяки реконструкції головного підприємства міста. Документація виконана на високому рівні та з урахуванням деяких пропозицій пропонована до затвердження.

Третім питанням був розгляд проектної документації з реконструкції скверу по вулиці Фестивальна та площі імені С.Г. Арутюнова у м. Добропілля. Проектом передбачається створення зони активного, з формуванням спортивних майданчиків різного призначення, та тихого відпочинку, влаштування дитячих майданчиків, встановлення малих архітектурних форм та лавок, реконструкція озеленення. На площі перед будинком культури планується влаштування сучасного фонтану. За результатом розгляду було зазначено високий рівень виконання проекту реконструкції, відповідність сучасним тенденціям з формування громадського простору, створення комфортного місця для відпочинку мешканців та гостей міста.

Зазначені заходи та заходи по іншим населеним містам області з відновлення Донецької області, формування сучасного громадського простору дають надію, що населені міста області перетворяться у життєве середовище нового, якісного рівня порівняного до європейського.

Управління містобудування та архітектури Донецької облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *