Павло Жебрівський вручив мешканцям Лиману сертифікат на сім спортивних майданчиків

У місті Лиман урочисто відкрили перший з семи майбутніх антивандальних спортивних майданчиків. Також у Лиманській громаді планується побудувати 3 спортивні майданчики зі штучним покриттям. Проект реалізується у рамках святкування 85-ї річниці Донецької області.

Під час урочистостей голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський зазначив, що розвиток спорту є дуже важливою частиною розвитку суспільства.

«Зараз і на Донеччині, і у всій Україні зараз будуються дороги, заклади освіти та охорони здоров’я. Важливо, щоб Донеччина була найкращою, адже люди з окупованих територій приїжджають сюди, у Лиман, бачать зміни на краще. Це наш внесок у спільну перемогу та деокупацію тих територій», – заявив очільник області.

Павло Жебрівський підкреслив, що обласна влада спрямовує максимальні зусилля для захисту та всебічного розвитку дітей. Для цього по всій області створюються спортивні майданчики з різноманітними тренажерами та штучним покриттям, молодіжні центри, мережа навчальних закладів.

«Цей маленький майданчик має стати початком великої доброї справи, бо там, де є Україна – там модерно, там класно, там суперово», – зазначив Павло Жебрівський.

Департамент інформаційної  та внутрішньої політики облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *