Це є прірвою між минулим та майбутнім – Президенти України та Грузії відвідали лінію розмежування з окупованим Цхінвальським регіоном
Президент України Петро Порошенко та Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі відвідали лінію розмежування з окупованим Росією Цхінвальським регіоном. Керівникам держав доповіли про поточну ситуацію.

Глава Української держави наголосив, що Україна підтримує і робить все можливе для того, щоб забезпечити суверенітет, територіальну цілісність і незалежність Грузії.

«Дуже важливо, що ми зараз знаходимось тут. Це не є лінія зіткнення. Це навіть не є лінією окупації. Це є прірвою між минулим і майбутнім», – підкреслив Петро Порошенко у спільному коментарі для ЗМІ. Він додав, що люди опинилися за колючим дротом. «Це є результат політики Російської Федерації», – сказав Президент. Він наголосив, що з одного боку, є квітучий Тбілісі, 5-ти зіркові готелі Батумі, гірськолижні курорти, щасливі люди, інвестори, економічне зростання, безвізовий режим, Угода про асоціацію. «Що ми бачимо з того боку прірви, яку зробила Російська Федерація? Подивіться в очі людей – сльози, гуманітарна катастрофа. Ми бачимо ситуацію, коли люди не мають елементарних прав на медичну допомогу, школу для своїх дітей, на кошти для існування, і головне – вони не мають жодної надії, що буде будь-який прогрес поки там є РФ», – зазначив Президент.

Президент Грузії зазначив, що грузинська влада мотивує людей з окупованих територій відвідувати вільну Грузію, де рівень життя набагато вищий. «Ніколи український та грузинський народи не зламаються і будуть стійкими», – підкреслив Георгій Маргвелашвілі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *