Сестри Служебниці провели християнський табір для соціально-незахищених дітей «Міст Надії»

10-18 липня 2017 року у василіянському монастирі Різдва Божої Матері в с. Улашківці, що на Тернопільщині, відбувся табір під проводом Сестер Служебниць НДМ для дітей «Міст Надії». «Міст Надії» – це українська спільнота для сімей, які опинилися в складній ситуації: економічній, психологічній, соціальній.

Протягом цілого року сестри супроводжують ці сім’ї, а влітку – організовують дозвілля, відпочинок в навчально-оздоровчому таборі, метою якого є відкрити для дітей Божу любов, зробити їх щасливішими через ігри, забави, катехизацію, Святу Літургію.

Цього разу таборували 52 дітей з різних куточків Галичини, були й діти-переселенці з зони АТО. Духовним провідником був о. Михайло Лехновський, ЧСВВ, а також Сестри Служебниці с. Софронія Данилюк, с. Герарда Браголя, с. Вероніка Вайда, с. Онуфрія Бачинська, с. Домініка Погорелець, також були аніматори і водій брат Херувим Лісовський, ЧСВВ.

Побут у духовному місці серед чудотворних ікон Божої Матері та Івана Хрестителя та відвідуванням печерного монастиря і джерела, справили на учасників табору духовну переміну, адже участь у Божественній Літургії, молитва, Святе Причастя, ігри сприяли тільки царюванню доброї атмосфери. 

Діти мали змогу також пізнати красу України, а це: водоспад «Джурин» у с. Нирків, «Кришталеві Печери», мальовничі Заліщики.

Отці василіяни з радістю нас прийняли, із розумінням ставилися до нашого галасу та були відкриті на наші потреби.

Сестри Служебниці

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *