Літня оздоровча кампанія на Луганщині в розпалі Членів громадської ради …

Літня оздоровча кампанія на Луганщині в розпалі

Членів громадської ради при облдержадміністрації на останньому засіданні, яке відбулося 24 липня, зацікавило питання літнього оздоровлення.

Зокрема, підіймалися питання щодо можливості максимального охоплення дітей з Луганщини оздоровчою кампанією та переліку закладів відпочинку у області.

Зазначимо, що літнє дозвілля наших дітей здійснюється у рамках Обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей «Луганське літо» на 2017-2019 роки.

Так, влітку розпочали роботу шість закладів оздоровлення та відпочинку дітей – «Гончарівський» у Сватівському районі, «Джура» у Старобільському, «Лісова галявина» у Марківському, «Зоря», «Мрія», «Сосновий гай» у Кремінній.

Батькам дітей пільгових категорій для придбання путівки слід звертатися: у районах – до відділів соціального захисту при райдержадміністраціях, а у містах і Старобільскому районі – до відділів молоді та спорту міських рад, де нададуть всю необхідну інформацію.
Для дітей з не пільгових категорій можна придбати путівки за повну вартість.
Слід зауважити, що про відпочинок дітей батькам слід потурбуватися заздалегідь – путівки до літніх таборів користуються великим попитом.

Окрім цього, протягом червня працювали 268 закладів відпочинку з денним перебуванням, у тому числі – «мовні табори». Це на 14 закладів більше, ніж в минулому році. Слід зауважити, що мережа таких закладів поповнилася й одним наметовим табором.

Активно використовуються можливості оздоровлення дітей за межами Луганщини. Діти відпочивають у Скадовську (Херсонська область), Одеській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Київській, Закарпатській, Рівненській, Львівській, Полтавській, Миколаївській, Чернівецькій областях, а також за кордоном.

Станом на початок липня оздоровленням та відпочинком охоплені 14782 дитини шкільного віку. З них – 11957 дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.
Важливо, що рівень фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку дітей збільшився порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Нагадаємо, що на організацію та проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року передбачено виділення коштів з бюджетів всіх рівнів у сумі 15418,0 тис. грн, у тому числі, з державного бюджету – 5862,7 тис. грн, обласного – 4306,6 тис. грн, місцевих бюджетів – 7277,3 тис. грн.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *