В Івано-Франківську відбудеться прес-конференція, присвячена прощі до Галицької чудотворної ікони Матері Божої

27 липня об 11.00 в конференц-залі Івано-Франківського архиєпархіального управління (вул. Василіянок, 64) відбудеться прес-конференція, присвячена проведенню Всеукраїнської Патріаршої прощі (5-6 серпня) до Галицької чудотворної ікони Матері Божої, покровительки Галицького краю в с. Крилос (Давній Галич), яку очолить Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ. Проща присвячена 100-літньому ювілею об’явлень Матері Божої в Фатімі (Португалія). На цьогорічній прощі до Крилоса запланований традиційний піший хід паломників з Івано-Франківська, Калуша та Бурштина.

 

 В прес-конференції візьмуть участь: Архиєпископ і Митрополит  Володимир (Війтишин), Синкел у справах духовенства та священичих родин митр. прот. Олег Каськів, ректор духовної семінарії прот. Олесь Будзяк, Ігумен і парох монастиря оо. Василіян прп. о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ.

В цих трьох містах у суботу, 5 серпня, о 08:00, одночасно розпочнеться Божественна Літургія та благословення прочан у дорогу. Серед заходів цьогорічної прощі запланована презентація програми «Вірність. Жертва. Місія» з нагоди 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата, урочисте винесення для почитання чудотворної ікони Матері Божої, молитви на оздоровлення. Крім того відбудуться нічні чування, які провадитимуть семінаристи, а опісля – Євангелізаційно-мистецька програма для молоді. Кульмінаційним моментом молінь стане Архиєрейська Божественна Літургія, яку у неділю о 9:00 відслужить Блаженніший Святослав. 

Департамент інофмації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *