На Донеччині СБУ затримала колишнього бойовика терористичної організації «ДНР»Співробітники Служби безпеки України затримали на Донеччині у районі проведення антитерористичної операції колишнього бойовика терористичної організації «ДНР».
Правоохоронці встановлено, що мешканець Донецької області з травня по червень 2014 року перебував у одному з незаконних збройних формувань терористів, яке знаходилося у районі Краматорська. Сепаратистській підрозділ намагався зупинити звільнення силами АТО тимчасово окупованих населених пунктів. У червні 2014 року бойовик втік зі свого незаконного угруповання та тривалий час переховувався у родичів в одному з населених пунктів Донецької області, де і був затриманий правоохоронцями.
Зі слів чоловіка, більшість його «товаришів по службі» мали кримінальне минуле та напідпитку, здійснювали злочини проти місцевого населення.
СБ України підкреслює, шо колишній бойовик мав можливість скористатися Програмою СБУ «На тебе чекають вдома» та уникнути кримінальної відповідальності, але він свідомо переховувався від українських правоохоронців.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні слідчі дії.
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *