Команді українців всього за 12 годин вдалося зібрати понад 180 000 грн для онкохворих дітей

Протягом доби команді звичайних українців — учасникам табору для дорослих Upgrade Yourself Camp 2017 — вдалося зібрати понад 130 тисяч гривень, які будуть передані благодійному фонду «Таблеточки» та використані для ремонту відділення дитячої онкогематології у Київському обласному онкологічному диспансері, повідомляє VIDIA.

Табір Upgrade Yourself Camp 2017 тривав протягом шести днів під Полтавою.

«Це проект особистого зростання — участь у ньому взяли люди, які хотіли змінитися: поліпшити стосунки з коханими, стати більш успішними професійно, почати заробляти більше чи просто розібратися в собі», — розповів один з тренерів проекту Роман Торговицький, засновник благодійної організації «Серце воїна».

За його словами, більшість учасників кемпу ніколи не займалися благодійністю. Але табір змінив їхнє ставлення до доброчинності.

«Моя команда отримала завдання за півтори доби розробити і втілити благодійний проект. Ми вирішили допомогти Фонду «Таблеточки» зібрати кошти на необхідні проекти, на які зазвичай не вдається їх збирати. Наприклад, на ремонт кімнат, які наразі знаходяться в жахливому стані, а там лікуються діти важкохворі на рак», — зазначив Роман Торговицький.

Його команда поставила собі за ціль зібрати протягом доби півмільйона гривень. Ці гроші підуть на ремонт дитячого відділення — благодійники обіцяють пофарбувати стіни і розмалювати їх супергеройськими картинками, а також відремонтувати санвузли.

Задля збору коштів учасники проекту запустили у Facebook Challenge #ЯДобрамэн. Кожен, хто долучався, мав перерахувати гроші на рахунок благодійного фонду і зробити фото із цих хештегом, залучивши до гри наступних учасників.

За 12 години команді вдалося зібрати більш ніж 180 000 гривень.

Але на досягнутому учасники кемпу зупинятися не збираються. «Наша наступна мета полягає в тому, щоб створити групу донорів, які будуть щорічно підтримувати Фонд «Таблеточки» і закривати необхідні проекти, на які сам фонд не може підняти необідні суми. Це справді важливо, бо якщо для лікування окремих діток зібрати кошти вдається легше, но на такі загальні речі, як ремонт приміщень, знайти ресурси набагато складніше», — додав тренер.

Ви теж можете долучитися до проекту. Деталі — тут.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *