Генеральною інспекцією спільно з СБУ затримано прокурора місцевої прокуратури за одержання хабара у сумі 5 тис дол США

У вівторок, 15 серпня 2017 року, слідчими Генеральної інспекції спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України під час одержання неправомірної вигоди у сумі 5 тис дол США затримано прокурора Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

У ході досудового розслідування встановлено, що вказаний працівник прокуратури, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, вимагав від адвоката передати йому неправомірну вигоду у сумі 5 тис доларів США за не притягнення його підзахисної до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження.

У подальшому, 15.08.2017 в ході особистої зустрічі з адвокатом прокурор Іллічівської місцевої прокуратури отримав від нього вказані грошові кошти.

На даний час готується повідомлення про підозру зазначеному працівнику прокуратури за ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 190, ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України, а також вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *