Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування

Учора пасажиро-транспортний потік через лінію розмежування в районі проведення АТО залишався інтенсивним. Загалом за минулу добу контрольні пункти в`їзду-виїзду перетнули понад 45 тисяч осіб та більше 6 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 9920 осіб та 1280 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 10875 осіб та 1855 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 9965 осіб та 1875 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4965 осіб та 1035 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9315 осіб.

Сьогодні вранці у КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 15/100; «Мар’їнка» – 80/100; «Новотроїцьке» – 20/10; «Гнутове» – 40/20.

В контрольних пунктах «Мар’їнка» та «Майорське»  прикордонники Краматорського загону під час несення служби виявили ознаки часткової підробки паспортних документів у трьох громадян України, які слідували як на в’їзд так і на виїзд до неконтрольованої території. Порушників та відповідні протоколи передано співробітникам Національної поліції.

А в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» прикордонний наряд Донецького загону виявив автомобіль, яким намагались вивезти до неконтрольованої території майже одну тисячу пачок сигарет, схованих у паливному баку та сидіннях. Автомобіль та товар вартістю 30 тисяч гривень передано працівникам ДФС для прийняття правового рішення.

Крім того, через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території прослідували 2 вантажні автомобіля від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Транспортними засобами перевозили для жителів Луганської області товари медичного призначення та будівельні матеріали загальною вагою понад 20 тонн.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *