Європейський Інвестиційний Банк готовий допомогти у відбудові …

Європейський Інвестиційний Банк готовий допомогти у відбудові Луганщини
Сьогодні, 17 серпня, заступник голови облдержадміністрації Сергій Філь узяв участь у Регіональній нараді – інформаційній сесії Програми раннього відновлення України: Підтримка впровадження програми кінцевими бенефіціарами.
У вітальному слові Сергій Філь наголосив: «Луганщині випала реальна можливість співпраці з Європейським Інвестиційним Банком. Партнерські відносини нададуть можливість спільно відновлювати та розвивати інфраструктуру регіону».
Також у заході взяли участь провідний спеціаліст сектору регіонального розвитку Європейського Інвестиційного Банку Рой Дрейкотт, головний спеціаліст відділу міжнародних проектів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Наталія Потьомкіна.
На нараді розглядалися завдання проекту Технічної підтримки ПРООН, а саме: проведення соціально-економічного, технічного, антикорупційного, закупівельного і фінансового моніторингу.
Також учасники заходу розглянули методологічні засади проектів: отримання результатів попередніх моніторингів, оцінки соціального впливу, перевірки об’єктів субпроектів.
Крім того, обговорена роль та функції групи Технічної підтримки ПРООН. Вона покликана розвивати потенціал кінцевих бенефіціарів у розробці тендерної документації, підготовці пакету платіжних документів та звітності від кінцевих бенефіціарів до Мінрегіону, допомагати у використанні процедурних положень ЄІБ, посібників та іншої процедурної документації.
Особливою темою для дискусії стало інформування щодо порядку тендерних закупівель від розгляду та погодження результатів торгів – до проведення та завершення закупівель.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *