Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно співробітника СБУ

Генеральною прокуратурою України затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, що розслідувалось Головним слідчим управлінням Служби безпеки України, стосовно співробітника СБУ, який у процесі виконання контррозвідувальної та оперативно-розшукової діяльності у сфері оборони України здійснював збирання службової інформації.

Крім того, указана особа умисно внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, тобто скоїла службове підроблення.

Його дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) , ч. 2 ст. 163 (порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв'язку або через комп'ютер), ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї), ч. 3 та 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

Державне обвинувачення в зазначеному провадженні підтримує Генеральна прокуратура України.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *