Нема жодних сумнівів, що Україна буде успішною – Президент на Параді військ з нагоди 26-ої річниці Незалежності України
Президент Петро Порошенко зазначив, що 26-й рік Незалежності України хоч і не ювілейний, але став особливим, оскільки відзначився кількома позитивними подіями, які залишать свій слід в українській історії і вплинуть на майбутнє.

«У нас нема жодних сумнівів, що попри всі труднощі, Україна буде успішною. І українці будуть успішними. Незалежність дала нам шанс, якого ми не можемо змарнувати. Дивимося в майбутнє і йдемо вперед», – підкреслив Президент під час урочистого заходу «Парад військ» з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.

Глава держави наголосив, що у цьому році Україна успішно завершила боротьбу за ратифікацію Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. «Щоб заблокувати цей процес, Москва доклала ще більших зусиль, ніж свого часу до зриву підписання самого договору. Є така приказка: «Собаки брешуть, вітер віє, а караван, наш український караван – іде», – зазначив Президент.

Петро Порошенко нагадав, що 1 вересня ця Угода набирає чинності і стане для України дорожньою картою реформ. «А дорога у нас одна – широкий євроатлантичний автобан, який веде до членства в Європейському Союзі та НАТО», – підкреслив він.

За його словами, на двадцять шостому році Незалежності також було зруйновано «візову завісу» і українці отримали заслужене право вільно подорожувати до країн Євросоюзу. «Угода про асоціацію і безвіз – це те, що є переконливим свідоцтвом про наш остаточний – де-факто і де-юре – розрив з імперією. З тією, яку Рональд Рейган назвав «імперією зла». Сподіваюся, присутній тут міністр оборони США Джеймс Меттіс підтвердить коректність цитати. А от за точність визначення ручаємось вже ми, українці, – бо відчули його на власному досвіді», – зауважив Петро Порошенко.

За словами Президента, Україна також вийшла із глибокого шоку, болю і випробувань, які спричинила для української економіки російська гібридна агресія. Глава держави наголосив, що найгірше, найважче, найболісніше вже позаду. «З одним лише застереженням. Ми не знаємо, що в голові у «того, хто сидить за порєбріком» і посилає до нас тих, про яких сам каже «их там нет», – зауважив він.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *