Ватикан нагадав Путіну про відповідальність за мир в Україні

Після візиту до Росії держсекретар Ватикану кардинал П’єтро Паролін наголосив, що саме на Москві лежить відповідальність за мир у низці регіонів світу. Росія “несе велику відповідальність за розбудову миру”, заявив він у п’ятницю, 25 серпня, в ефірі радіо Ватикану, передає DW.

Глава уряду католицького міста-держави наголосив, що українське питання має викликає “значну стурбованість” у Ватикану. “Перш за все Святий Престол наполягає на вирішенні гуманітарних аспектів, починаючи з важливої ініціативи Папи для України (…) Однією з тем є звільнення ув’язнених”, – наводить слова Пароліна сайт радіо Ватикану.

Друга людина в ієрархії Ватикану наголосила, що російська влада повинна поставити інтереси миру над усіма іншими. Він зазначив, що саме про це говорив на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, яка, за його словами, пройшла конструктивно. Прокоментував кардинал і зустріч із патріархом РПЦ Кирилом та заявив про “нову атмосферу між російською православною та католицькою церквами”.

Нагадаємо,  минулого літа Порошенко запросив Папу Франциска до України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *