Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування

Учора пасажиро-транспортний потік залишався інтенсивним. Загалом за минулу добу лінію розмежування через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що в районі проведення АТО, перетнули 33,5 тисяч осіб та 5,3 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 7295 осіб та 1120 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8765 осіб та 1940 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6545 осіб та 1440 транспортних засобів;

«Гнутове» –  2980 осіб та 795 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7910 осіб.

Сьогодні вранці у КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

 «Майорське» – 20/75; «Мар’їнка» – 70/70; «Новотроїцьке» – 20/40; «Гнутове» – 5/10.

Минулої доби під час несення служби в КПВВ «Новотроїцьке», прикордонний наряд Донецького загону зафіксував один випадок порушення правил перевезення товарів. Під час огляду автомобіля, що прямував в напрямку тимчасово неконтрольованої території, було виявлено велику партію одежі,  загальною вартістю 37 тисяч гривень. Транспортний засіб та вантаж передано до фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Крім того,  в КрП «Золоте» прикордонний наряд Луганського загону виявив два випадки невідповідності номерів кузовів автомобілів «ВАЗ» 1991 та 1992 року випуску української реєстрації, під керуванням громадян України. Обидва автомобілі рухались на в’їзд з неконтрольованої території. За фактами виявлених порушень складено протоколи за ст.121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах». Водіїв та автомобілі передано співробітникам Нацполіції.

Крім того, в КПВВ «Новотроїцьке», «Мар’їнка» та «Майорське» співробітники Донецького та Краматорського загонів зафіксували 3 випадки, коли громадяни України намагалися «домовитися» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. На свої пропозиції вони отримали від правоохоронців категоричні відмови, після чого порушників було передано представникам Національної поліції.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *