Прокуратурою АР Крим повідомлено про підозру одному із керівників кримської міліції

Прокуратурою Автономної Республіки Крим здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами неналежного виконання службових обов’язків працівниками правоохоронних органів під час подій 26 лютого 2014 року біля будівлі Верховної Ради Автономної Республіки Крим, незаконного перешкоджання проведенню мітингів на підтримку територіальної цілісності України із застосуванням фізичного насильства, побиття громадян, вбивства через необережність, умисних середньої тяжкості та тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілих, а також посягання на територіальну цілісність і недоторканість України та державної зради.

У понеділок, 11 вересня, прокуратурою АР Крим повідомлено про підозру у вчиненні колишнім заступником начальника Сімферопольського міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) КК України.

Колишній правоохоронець не організував та не скоординував належним чином наявні в його підпорядкуванні сили і засоби, що здійснювали охорону громадського порядку під час проведення мітингу 26.02.2014 біля будівлі Верховної Ради Автономної Республіки Крим в місті Сімферополі, що спричинило тяжкі наслідки.

«Це вже третя підозра колишнім керівникам правоохоронних органів Криму, які не забезпечили громадський порядок під час проведення мирного мітингу, внаслідок якого загинуло дві особи та майже двадцять осіб отримали фізичні пошкодження різного ступеня тяжкості. Зауважу, що саме злочинні дії вищевказаного правоохоронця серед інших стали причиною гибелі людей, а не дії Ахтема Чийгоза, якого за цим фактом «засудили» представники окупаційної влади», – прокоментував прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов.

Довідково:
санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

За матеріалами прес-служби прокуратури Автономної Республіки Крим

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *