У нараді з питань розвитку сільської медицини під головуванням Петра …

У нараді з питань розвитку сільської медицини під головуванням Петра Порошенка взяв участь Юрій Гарбуз

Президент України Петро Порошенко провів нараду з питань розвитку сільської медицини та впровадження медичної реформи.

На ній було зазначено, що важливою складовою медичної реформи є підвищення рівня забезпечення медичними послугами на селі.

«Ми маємо зробити максимум задля прискорення розвитку сільської медицини. Бо Україна є не лише однією з найбільших за площею країн Європи, а й країною, де більш значна частина населення проживає у сільській місцевості – 33 %», – відзначив Глава держави.

За дорученням Петра Порошенка й була розроблена програма реформи сільської медицини. Вона, за словами Президента, дає сучасні відповіді на виклики, які існують зараз перед Україною.

«Ми також вивчаємо та готуємося до впровадження ініціативи Президента України щодо якісної і доступної медицини у сільській місцевості», – зауважив Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз за підсумками наради.

Серед новацій, які пропонується запровадити – телемедицина. Тобто, у кожному ФАПі чи амбулаторії будуть створені умови для того, що медичний працівник зміг зробити якісне обстеження пацієнта та отримати консультацію від своїх колег з району чи більш кваліфікованих профільних лікарів – фахівців вищої категорії.

Для селян ця послуга має бути безкоштовною.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *