Дрогобицькі семінаристи відвідали реабілітаційний центр “Назарет”

Cемінаристи VI курсу Дрогобицької духовної семінарії разом із префектом семінарії о. Василем Вербіцьким у рамках курсу «пастирська практика» (викладачем якого, власне, і є о. Василь) відвідали Реабілітаційний центр «Назарет» та спільноту для бездомних людей «Наша хата». Цей день був днем відкритих дверей.

Семінаристи взяли участь у Божественній Літургії, супроводжуючи її богослужбовими піснеспівами. Після Літургії відбувся Чин водосвяття. Наступним пунктом у розпорядку дня відкритих дверей був святковий обід у формі фуршету. Також брати мали нагоду оглянути всі приміщення й територію, господарчі споруди, ознайомитися з побутом і життям обох спільнот. У приміщенні спільноти для бездомних «Наша хата» відбулася презентація про життя й специфіку служіння волонтерів у ній. Закарбувалися братам у пам’яті слова о. Ігоря Шведа, духівника «Нашої хати»: «Щоб зробити будь-яку велику й Божу справу в житті, важливими є насамперед щире бажання й люди, які допоможуть. А знання й навички прийдуть згодом уже в процесі праці, як наслідок».

Приємно вразила семінаристів зустріч із волонтером «Нашої хати» – італійцем, шістдесятиоднорічним Роберто з Верони. На запитання, як він опинився саме в цій глибинці та допомагає знедоленим українцям, відповів, що «досвід бідності відкрив його до глибших духовних речей, аніж просто бути успішним і жити для себе».

Опісля відбувся благодійний концерт християнської й народно-патріотичної музики на сцені, що на церковному подвір’ї реабілітаційного центру «Назарет». Брати Владислав Стефанишин, Віталій Миська та Андрій Нискогуз взяли активну участь у благодійному концерті, заспівавши три твори: дві духовні пісні та одну народну. Завершальним акордом дня відкритих дверей був футбольний матч.

Західне бюро «Живого ТБ»  за матеріалами www.dds.edu.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *