Президент очікує на розгляд Парламентом судової реформи наступного тижня: Ми не збираємось далі миритися з несправедливим судочинством
Президент Петро Порошенко наголосив, що очікує наступного тижня на голосування Верховної Ради, яке завершить судову реформу.

«Щоб не здавалося, що ми носимо рожеві окуляри і не бачимо тих проблем, з якими бізнес стикається кожного дня. Ми не збираємось далі миритися з несправедливим судочинством, де бізнес і громадяни не можуть знайти правди і справедливості. І саме тому не погоджуємось на будь-які сценарії, які відтермінують запровадження судової реформи», – підкреслив Глава держави під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу.

За його словами, будуть ліквідовані вищі спеціалізовані суди, старий Верховний Суд і сформований новий – через прозору процедуру, підтриману міжнародними партнерами. «Це світло в кінці тунелю, яке гарантує, що інвестор, громадянин, підприємець зможе знайти правду і захистити свої інтереси», – зазначив він.

Глава держави звернувся з проханням до підприємців підтримати необхідність проведення і прискорення судової реформи. Зокрема, він закликав брати участь у роботі Громадської ради доброчесності, щоб не допустити реінкарнації суддів, які представникам бізнесу відомі з негативного боку. «Ми – партнери. Ми по один бік барикад. Наголошую, що це є наша спільна битва», – зауважив Петро Порошенко.

Відео

ф

Зустріч Президента з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу

14 вересня 2017 року – 14:21ф

Зустріч Президента з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу

14 вересня 2017 року – 14:21Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *