Вас звільнено, або Як…

Як повідомляють ред…

УІНП звернувся до голови…

Нещодавно керівницт…

Будинок, де жив Сковорода.…

Як раніше було пов…

У Харкові наукову медичну…

Гучний скандал наби…

Через обман до нагороди,…

У Харківському райо…

Заява Фонду імені Гната…

Президентові Україн…

«
»

Делегація Сенату Франції відвідала Донеччину

Делегація Сенату Французської Республіки на чолі з сенатором Ерве Морей разом із заступником голови облдержадміністрації Ігорем Стокозом з ознайомчим візитом відвідала Донеччину. Основною метою візиту стало ознайомлення з безпековою та гуманітарною ситуацією поблизу лінії розмежування.

Сенатори Франції відвідали контрольний пункт в’їзду-виїзду «Майорськ», де ознайомились з умовами перетину лінії розмежування цивільним населенням, а також ознайомились з роботою гуманітарної місії «Премьер Уржанс Інтернасьональ», яка здійснює медичне забезпечення для громадян України.

Наступним пунктом візиту стало місто Авдіївка. Сенатори оглянули руйнування, спричинені обстрілами з боку проросійських бойовиків. Також делегати ознайомились з ходом відновлювальних робіт у місті.

«Найбільше нас вразило те, що супротивник України цілеспрямовано обстрілює житлові будинки. Уряд Франції засуджує такі дії, різні політичні формування об’єднались у своїй підтримці України», – заявив Ерве Морей.

Також сенатори поспілкувались з керівником військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павлом Малихіним та дізнались про основні гуманітарні проблеми міста та можливі шляхи їх вирішення.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *