Це провокація: Українці Туреччини засудили спільне підняття прапорів України та РФ

Українська діаспора у Туреччині засуджує так звану «Акцію миру», в ході якої група з українців, росіян, азербайджанців, киргизів та турків піднялись на гору Тахтали й розгорнула прапори України та Росії.

Заяву-протест оприлюднено на сторінці групи «Українці в Анталії» у Facebook, передає Укрінформ.

«Громадське об’єднання “Українська родина” разом з іншими офіційними громадськими об’єднаннями українців в Туреччині … висловлює свій протест та застерігає проти самопривласнення окремими громадянами України права висловлюватися від імені держави та діяти всупереч офіційної позиції Міністерства закордонних справ України»,— йдеться у заяві.

«В умовах гібридної війни країни-агресора – Російської Федерації – проти України рішуче засуджуємо такі дії наших співвітчизників та вважаємо їх безвідповідальними та провокаційними», — наголошують автори заяви.

Відомо, що акцію, яка відбулася 10 вересня і висвітлювалася переважно російськомовними виданнями Туреччини, організувало Російське товариство Анталії. Таким чином організатори заходу нібито хотіли висловити заклик до єднання двох народів, що й викликало осудливу реакцію українців в Туреччині.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *