"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

Творчість, яка ніколи не…

17 грудня 2019 року…

«
»

Міжнародні відправлення Укрпошти можна оформити он-лайн На сайті Укрпошти …

Міжнародні відправлення Укрпошти можна оформити он-лайн

На сайті Укрпошти через «особистий кабінет» можна швидко та зручно оформити міжнародні відправлення для доставки в одну із 234 країн та виділених регіонів світу, інформує Міністерство інфраструктури України.

До функціоналу сервісу у тестовому режимі додано створення всіх супровідних документів, митних декларацій для міжнародних відправлень, розрахунку тарифу з урахуванням актуального курсу валют НБУ, отримання штрих-коду, за яким можна відслідкувати шлях відправлення.

Клієнтам, які хотіли б надіслати дрібний пакет (до 2 кг), відправлення з оголошеною вартістю (до 2 кг) та посилку (до 10 кг) до інших країн, слід лише зареєструватися в «особистому кабінеті» на сайті Укрпошти та оформити потрібні документи. Кожен, хто зареєструє відправлення он-лайн, отримає додаткову знижку 5 %.

Із 18 вересня вже у 15 відділеннях Києва діє можливість відправлення поза чергою для тих клієнтів, хто оформив їх через «особистий кабінет». Починаючи з 1 жовтня всі автоматизовані відділення Укрпошти по всій країні надаватимуть таку можливість. З початку жовтня в особистому кабінеті можна буде оформити також і посилки до 30 кг.

Сервіс запущено у тестовому режимі. Найближчим часом функціонал особистого кабінету буде розширений і надасть можливість експортерам виконувати ще більшу кількість корисних задач.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *