Павло Жебрівський проінспектував стан робіт з відновлення житла у Мар’їнці

26 жовтня голова облдержадміністрації Павло Жебрівський проінспектував у Мар’їнці стан виконання робіт з відновлення пошкоджених квартир у багатоповерхових житлових будинках.

У цьому році за рахунок обласного бюджету заплановано провести роботи по 20 об’єктам. поки що завершили 7 – на вулиці Заводській № 7, 11, 12, 15, 17, 20 та 32-а. Не розпочалися роботи або виконано незначний обсяг робіт по 10 житлових будинках – по пр. Дружби (№№45, 49, 51, 53), вул. Заводській (№№13,14,37,4,18) та на Красноармійській. Терміново виконуються покрівельні роботи по будинку №37 на вулиці Заводській.

«Проблема відновлення приватного житла – одна із найгостріших: закон нам не дозволяє виділяти на це кошти. А ремонту лише у Мар’їнці потребують 600 приватних помешкань, 35 з них потрібно відбудовувати від фундаменту. 5 з них вже взяли в роботу міжнародні організації – Датська рада з питань біженців та «Людина у біді», за що їм велика подяка», – зазначає очільник області.

«У питанні відновлення приватного житла ми пішли таким шляхом: виділили 27 млн грн на будівельні матеріали, з числа працівників ДСНС сформували ремонтні бригади і почали таким чином відновлювати – за таким принципом вже працюємо по Авдіївці, невдовзі – Мар’їнці та Красногорівці. Бо приватних підрядників знайти на роботи по таким об’єктам вкрай важко, і дякую тим, хто все ж таки береться за виконання таких потрібних людям робіт», – повідомив Павло Жебрівський.

Департамент інформаційної  та внутрішньої політики облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *