На Дніпропетровщині СБУ провела масштабні антитерористичні навчанняКоординаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ у Дніпропетровській області провела масштабне тактико-спеціальне навчання в місті Кам'янське та селищі Аули.
У тренуваннях, умови яких були максимально наближені до реальних, взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Нацполіції, Збройних Сил України, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, представники органів обласної та місцевої влади.
Метою тренувань стало відпрацювання алгоритму протидії диверсійно-терористичним групам, їх пошуку, затримання та нейтралізації, а також комплексу інших завдань, спрямованих на удосконалення міжвідомчої взаємодії.
Крім того учасники навчань перевірили ефективність сил і засобів, задіяних для протидії проявам тероризму на об'єктах критичної інфраструктури.
Після завершення тренувань координаційна група АТЦ проаналізувала результати відпрацьованих завдань та відзначила високий рівень готовності суб’єктів боротьби з тероризмом до виконання завдань.
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *