Українці з Німеччини передали півсотні ліжок для хоспісу в Черкасах

Українська діаспора у Німеччині допомогла із устаткуванням для першого в Черкаській області Центру надання паліативної та хоспісної допомоги.

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу Черкаської ОДА.

Майновий фонд закладу збільшився на 45 функціональних ліжок та стільки ж приліжкових тумбочок-столів. Це стало можливим завдяки цільовій допомозі Української діаспори в Баварії за підтримки німецьких лікарів та Благодійної організації «Благодійний фонд «Міжнародна асоціація підтримки України».

Перших пацієнтів заклад прийняв ще у середині вересня. Відтоді він працює у тестовому режимі. Тут поступово відпрацьовують алгоритми та налагоджують роботу. З 1 грудня у Центрі завершать повну комплектацію працівниками. Офіційно ж розпочнуть роботу з нового року, говорить керівник закладу Віктор Парамонов.

Завдяки отриманому устаткуванню, Центр зможе приймати до 50 паліативних пацієнтів. На сьогодні ж у закладі мають технічну можливість допомогти 10 невиліковним хворим.

«На сьогодні працюємо над створенням належних умов для невиліковних хворих з досить коротким прогнозом на життя, – говорить Віктор Парамонов. – Окрім іншого, найважливіше – забезпечити відсутність хронічного болю, від якого страждають паліативні пацієнти і що є чи не найбільшою проблемою. Належного знеболення у домашніх умовах забезпечити не можливо. У нас же пацієнти отримують покрокову цілодобову знеболювальну терапію. Найближчим часом надаватимуться психологічні, юридичні, релігійні послуги, є умови для відвідування родичами та проведення дозвілля».

Нагадаємо, завдяки роботі Support Hospitals in Ukraine та за сприяння української громади США Україні безкоштовно нададуть медобладання на 600 тисяч.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *